Lenka & Lucie

LEKTOŘI

LENKA NEZVALOVÁ

Lenka je certifikovanou lektorkou Vinyasy Yogy (Bangkok, Thajsko) a Jivamukti Yogy (New York, USA). Jejími hlavními učiteli jsou Sharon Gannon a David Life (www.jivamuktiyoga.com), Adrian Cox, Paddy McGrath a Yogeswari, kterým vděčí za stálou inspiraci a zároveň za to, že se jí jóga stala životní cestou. Lenka vnímá studium i učení jógy s pokorou a radostí jako své poslání. Její hodiny jsou kombinací dynamického cvičení ásan, hudby, poezie, filozofie a meditace. Lenka nechává prostor pro hravost, vede k naslouchání vnitřnímu hlasu a návratu k našemu přirozenému stavu, k radosti a klidu. Lenky lekce jsou praktickým návodem k propojení dechu a pohybu, těla a mysli, cvičení a každodenního života. 

LUCIE KÖNIGOVÁ

Lucie studuje, praktikuje a učí jógu a jógovou terapii v tradici Šri T. Krišnamačariji. Měla možnost a štěstí studovat s řadou inspirativních učitelů, jimž vděčí za mnohé - zejména Marcele Mikešové (www.iyengar-joga.cz), Paddy McGrath (www.yogapaddy.com) a Susi Hately (www.functionalsynergy.com). Jejími hlavními učiteli jsou A. G. a Indra Mohanovi (www.svastha.com), jež chová ve velké úctě a lásce. Zdaleka největším učitelem je život sám. Lucie vnímá cestu jógy jako cestu k uzdravení a osvobození, k vyrovnanosti a smíření, vnitřnímu klidu a harmonii. Je přesvědčena, že dál a hlouběji můžeme leckdy proniknout spíše odevzdáním než úsilím. Na svých lekcích se Lucie snaží inspirovat studenty, aby se pokoušeli jít za hranice snadného a zřejmého.

Ponořte se hlouběji do vaší jógové praxe, do klidu, radosti a inspirace. Prohlédněte si přehled jógových pobytů a akcí s Lenkou a Lucií. 
Oblíbené jógové víkendy s Lenkou & Lucií v nádherných šumavských kopcích Kašperských Hor.

 

© 2012 lenkalucieyoga.cz | info@lenkalucieyoga.cz | +420 775 296 555

created by ViaAurea | design by CyberArt