Lenka & Lucie

PŘEHLED JEDNODENNÍCH WORKSHOPŮ S LUCIÍ

18. 5. DIASTÁZA A JÓGA aneb JAK NA ROZESTUP BŘIŠNÍCH SVALŮ BEZ SKALPELU - studio Yogame, Praha
Nejen pro ženy po porodu nebo těhotné, ale pro všechny, kteří se chtějí (doslova) na vlastní kůži dozvědět, jak zapojovat střed těla s lehkostí a přirozeností v běžném životě i na jógové podložce. 

2.6. 10 ÁJURVÉDSKÝCH ZVYKŮ PRO ZDRAVÍ, KRÁSU A SPOKOJENOST - studio Yogame, Praha
Ájurvéda je umění dlouhého, spokojeného a radostného života. Na semináři si představíme desatero ájurvédských zvyků, které můžeme jeden po druhém zařadit do svého běžného dne, abychom se cítili skvěle, měli dobrou obranyschopnost a odolnost a užívali si dobrého zdraví a příznivého naladění.

9.6. STABILITA JAKO ŽIVNÁ PŮDA TOKU - studio Akasha, Praha
Stabilita znamená, jak snadno se dokážeme navrátit do rovnováhy po vyrušení, rozkolísání, zavrávorání. Doslova předpokládá naši vratkost. Už od začátku se počítá s tím, že zakolísáme, upadneme, ocitneme se mimo svou osu a své hodnoty, zakřičíme, někomu ublížíme, na chvíli ztratíme směr... O míře stability našeho těla i srdce rozhoduje naše bdělost, zpřítomnění, upřímnost a ochota být právě tam, kde zrovna jsme a vycházet právě z tohoto bodu. Naučíme se několik jednoduchých, ale velmi účinných způsobů, jak nepotlačit a ctít přirozené chvění a kolísání těla, mysli i srdce, a současně pěstovat a rozvíjet stabilitu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2012 lenkalucieyoga.cz | info@lenkalucieyoga.cz | +420 775 296 555

created by ViaAurea | design by CyberArt