Lenka & Lucie

Letní týden s jógou v HLAVICI 2020 - pobyt pouze pro ženy

TERMÍN

3. - 7. srpna 2020

MÍSTO

Dům jógy v Hlavici | www.joga-hlavice.cz

CENA 6200 Kč + 3000 Kč lektorné placené v hotovosti na místě

Cena zahrnuje 4 noci ubytování ve vícelůžkových pokojích, vegetariánskou stravu - plnou penzi, organizaci a pojištění CK. Lektorné 3000 Kč se platí na místě v hotovosti přímo lektorkám. Na programu jsou dvě dvouhodinové lekce jógy denně s Lenkou a Lucií. Cena za doprovodnou osobu je 5900 Kč. Příplatek za DBL/SGL pokoj je možný na vyžádání.

PROGRAM

Pobyt začíná ve pondělí v 17 h první jógovou lekcí a končí v pátek brunchem po poslední ranní jógové lekci. Těšit se můžete na ranní a večerní dvouhodinové lekce jógy, společné satsangy a povídání o józe, meditace a mnohé další. Veškeré lekce budou vedeny v českém jazyce.

STRAVA

Během celého pobytu si budete vychutnávat lahodnou vegetariánskou stravu. 

S SEBOU

Jógamatku (není ale nutné, všechny jógové pomůcky jsou na místě k dispozici).

STORNO PODMÍNKY

Rezervace je platná po připsání zálohové platby na účet CK. Storno pobytu 30 a více dní před začátkem akce je ve výši 20 % ceny. Storno pobytu 29 – 0 dní před začátkem akce je ve výši 100 % ceny. Výměna osob je možná kdykoli za poplatek 20 % ceny (pokrývající související vícenáklady). 

REZERVACE & INFO

Rezervujte si Váš pobyt včas! Po vyplnění formuláře Vám budou zaslány cestovní doklady a platební údaje. Veškeré cestovní a platební dokumenty naleznete po přihlášení v sekci Moje akce. V případě dotazů nebo nejasností prosím kontaktujte Ivanu Hrbáčkovou na ivana@ommm.cz nebo (+420) 775 296 555. Děkujeme.

 

© 2012 lenkalucieyoga.cz | info@lenkalucieyoga.cz | +420 775 296 555

created by ViaAurea | design by CyberArt