Lenka & Lucie

Jógový retreat s Lenkou & Lucií v posvátné Indii 2023

S velkou radostí a ještě větším nadšením Vás zveme na jógový retreat do milované INDIE. Tento retreat je pro malou skupinu studentů, které budeme věnovat velkou péči, hlaste se tedy prosím co nejdříve. 

Ponořte se s námi do jógové praxe ve stínu palem, vydejte se s námi do monumentálního chrámu Arunachalesvara Temple s vyhlášenými nočními ohňovými rituály, zažijte svítání na jedné z nejposvátnějších hor světa a vydejte se s námi na výlet do nedalekého legendárního Pondicherry, proslulého svou koloniální krásou, duchovním bohatstvím a kulinární pestrostí.

TERMÍN

8. - 14. března 2023

MÍSTO

Kouzelný eko-resort SPARSA na indickém poutním místě Thiruvannamalai

Sparsu jsme si zamilovaly na našich cestách po Indii a těšíme se, že ji představíme i Vám. Jde o půvabný a velmi klidný resort s překrásnou zahradou, okouzlujícími zákoutími a skvělou indickou kuchyní. Nachází se na úpatí posvátné Šivovy hory Arunáčala, na kterou se během retreatu můžete také vypravit.

CENA 32000 Kč

Zahrnuje ubytování 6 nocí v DBL pokoji s delikátní polopenzí, dvě lekce jógy denně s L&L, pronájem jógového prostoru, organizaci a zajištění CK. Cena nezahrnuje letenku, transfer a cestovní pojištění. 

Veškeré DETAILY a možnost REZERVACE najdete ZDE >>

 

 

© 2012 lenkalucieyoga.cz | info@lenkalucieyoga.cz | +420 775 296 555

created by ViaAurea | design by CyberArt